Fermente Ürünler

Az yağlı ve yüksek proteinli peynir ürünleri tüm dünyada her damak tadına cevap verebilen ürün gruplarındandır. Konsantre edilmiş fermente ürünler bugün peynir endüstrisinin en büyük pazar payına sahip ürün grupları arasında yerini almaktadır.

 

ULTRAFİLTRASYON TEKNOLOJİSİ

 

Bu ürün grubu için TSS membran filtrasyon teknolojisi son üründe en yüksek protein eldesini sağlar. UF membran sistemi ile konsantre edilmiş fermente ürünleri elde etmek mümkündür. Bunların yanında bir çok farklı ürün üretimine de olanak sağlar. UF membranları yağı alınmış sütü iki gruba ayırarak filtasyon işlemini gerçekleştirir. Filtrasyon işleminde su, çözünmüş tuzlar, laktoz, ve asit geçişine doğrudan izin veren membranlar, kalan protein ve yağ bileşenlerinin konsantrasyonunu sağlayarak filtrasyon yapar.

 

twinkie joke classic adult jokes jokes stories humor funny site written adult stories with animals and humans having sex
i dream my husband cheated on me read why do men cheat on their wife

YÜKSEK VERİMLİ ÜRÜNLER

 

-  Süzme yoğurt, labne, quark, krem peynir, mascarpone gibi ürünlerin membran filtrasyon sistemi ile üretimi son üründe yüksek miktarlarda protein kazanımı sağlar ve imalata yüksek verimlilik katar.

 

YAPISAL ÖZELLİKLER

 

-  Fermente ürünlerin UF ile üretimi ürünlerin yapı olarak parlak ve homojenize bir görüntü kazanmasını sağlar.

 

ESNEK ÜRETİM YÖNTEMİ

 

- Separatör seçimini üretilecek ürüne göre yapılırken, UF sistemi esnek bir üretim yöntemi, yağ ve kurumadde içeriğinden bağımsız olarak farklı ürünler üretilmesine olanak sağlar.

 

- Separatör her yeni ürün için yeni bir separatör almanız gerekir. Her yeni separatör ise yeni bir yatırım maliyeti getirir.

 

 

 

adult sex stories moms sex stories adult stories
betamethasone 0.12% tadalafil viagra 50mg