• Pilot Tesis
  • Tesisimizde ürettiğimiz ürünleri yakından görme ve deneme üretimi yapmak için sizleri “İnovasyon Merkezi Pilot Tesis” merkezimize davet ediyoruz.

Pilot Tesis

1200 m2 alan üzerine kurulu üretim tesisimizde ürettiğimiz ürünlerin tanıtımını yapmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için süt ve süt ürünleri sektöründe Türkiyede ilk defa 350m2 alan içine kurulmuş "Inovasyon Merkezi Pilot Tesisi" projemiz, iki ortak firmanın yıllar süren tecrübesinden ortaya çıkmıştır. 350m2'lik mandıra şeklinde tasarlanan pilot tesisimizde ürettiğimiz ürünleri deneme ve yakından görme imkanını sunan firmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Ar-Ge çalışmalarını, gelişen teknolojiyi, son çıkan üretim sistemlerini ve materyalleri yakından takip eden profesyonel kadrosu ve danışmanları ile bu tesiste gerçekleştirecek ve her zaman hizmetinizde olmaktan memnuniyet ve onur duyacaktır.

 

Pilot tesis projemizde anti asit seramiklerden, hijyenik panellere kadar herşey gerçek bir mandıra olarak tasarlanmış ve kullanılmıştır. Membran filtrasyon sistemleri, Pastörizasyon sistemleri, Plakalı Eşanjörler, CIP sistemleri, Yüzey sıyırıcılı eşanjörler, Tübüler eşanjörler, Blender gibi ürün pörtföyümüzde olan bir çok makineyi bu tesiste yakından görebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Pilot tesisin yapımında katkısı bulunan aşağıda sıraladığımız tüm dostalarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Bu tesisler gıda sanayimizin gelişimini olumlu yönde etkileyecek, Türkiye eknomisine katkıda bulunacak ve bir çok yeni nesile ışık olacaktır. Sizlerin katkısı ise bu geleceğe altın harflerle yazılacaktır.

 

TEKSER TEKNİK SERAMİK A.Ş. - İSTANBUL

ALBA SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD.- İSTANBUL

TAMAY ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANAYİ - İZMİR

WENTA MAKİNA - ANKARA

BORTEK MÜHENDİSLİK ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - SAKARYA

TÜRKLER İNŞAAT LTD. ŞTİ. - SAKARYA

KROMEL MAK. SAN. VE TİC. A.Ş. - SAKARYA

FARAIAND SAZAN NOVIN CO. - IRAN

ENDİKSİYON MAKİNE - SAKARYA

HOMMAK - İZMİR

PLANER SOĞUTMA - İSTANBUL

SEALED AIR (JOHNSON DIVERSEY)

ATALAY OTOMASYON - SAKARYA

KARDEŞLER ALÜMİNYUM - SAKARYA

 

 

free readable adult stories sex stories older woman teenboy hot sex stories of tamilnadu
free indian sex stories mothers sex stories adult baby stories
why women cheat on men they love survivingediscovery.com I cheated on my girlfriend
rx prescription coupons robinminto.com coupon for rite aid
celebrex 200mg apeoholic.se finasteride pill